Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 30 herë
 

Jepet Banesa me Qera - Perball Santes, permban Sallon me kuzhine dhe 2 dhoma gjumi, ka Klim, nxemje me Termokos, ne katin e 8, Lifti Funksional
Çmimi 350 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania