Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 398 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani, te banesat e gjelberta. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 14-te . Ka nxemje qendrore me termokos. Banesa ka dhome dite , kuzhine, banjo ballkon koridor. Ka hapsire per 4 persona.

Qmimi: 240 Euro
B264

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania