Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Te Parku, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 123 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Dardani, te Parku

Siperfaqe 54m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 260€
E-2539

E pershtatshme per Student/e

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania