Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Perball Santes, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 27.09.2019
Është shikuar 287 herë
 

Jepet Banesa me Qera - Perball Santes, permban Sallon dhe 2 dhoma gjumi, ka Klim, nxemje me Termokos, ne katin e 8, Lifti Funksional,Sipërfaqe: 85 m2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania