Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Kurrizi (Rr. Idriz Gjilani) HY 13, Dardania, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 29 herë
 

Banesa gjendet ne lagjen Dardania, Kurriz, me rreth 70m2.
Eshte ne katin e trete (me lift funksional)
Eshte dy kateshe, me dy dhoma te gjumit, banjo, sallon, kuzhine dhe ballkon. Ka pamje nga dy anet e nderteses.
Dhomat kane ndriqim shume te mire, si dhe ngrohje, rryme dhe uje 24 ore.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania