Banesë me qira
220.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 36 herë
 

Lëshohet banesa me qira në Fushe Kosove

– ID: 1389
– Lokacioni: Fushe Kosove, Rr.Dardania
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 1+1
– Banjo: 1
– Kati: 6
– Siperfaqe: 72 m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 220 €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Dardania ne Fushe Kosove perballe INTEREXIT dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë