Banesë me qira
200.00 €

  • , Fushë-Kosovë, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 20 herë
 

ID: 53785
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Nëna Tereza”, afer shkolles “Mihal Grameno”. Banesa posedon nje siprfaqe prej 60m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Fushë-Kosovë