Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë me qira në Veternik, Hajvali, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2023
Është shikuar 25 herë
 

▪️tek Prime Group, me 90m2, kati 3 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma te gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
+ Garazhe
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Hajvali