Banesë me qira
330.00 €

  • Kalabri - Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 25.02.2023
Ndryshuar me 15.03.2023
Është shikuar 1093 herë
 

Banesa 55m2 me qira ne "Kalabri - Emshir" me saktesisht ne kompleksin "Prishtina Stars - Konak Investment" prane me "Stacioni i Autobuseve". Banesa ndodhet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo

Apartament shtrihet ne nje lokacion te pershtatshem jetese, eshte ne teresi e mobiluar, ndodhet ne nje prej objekteve me me emer te Prishtines qe ofrojn nje komforditet te kendshem duke ofruar hapsira relaksuese parku, hapsire rekreacioni me fusha sportive, pishine te destinuar per banore gjate sezones verore, lesohet per afat te gjate per çift
R3839
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)