Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Vellezrit Fazliju, Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Ndryshuar me 18.02.2020
Është shikuar 123 herë
 

Banes me qera ne Kodren e Trimave perball Eurogomes

►Kodi: Kt9

►Renditja: Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor , 3 ballkona ,kati 3 pa lift , wifi, banesa eshte ne vezhgim kamerave siguris 24 ore , lokacioni : rruga  ”Vellezrit Fazliu” perball Eurogomes, ne qmim te qeras perfshihen shpenzimet e ujit dhe mbeturinav. Preferohen familjar

►Siperfaqe: 100 m²

►Çmimi : 200€ + depozit

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

+383 48 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

agjensionidemiri@gmail.com

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave