Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: te Market Bossi, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 21.03.2018
Ndryshuar me 21.04.2018
Është shikuar 440 herë
 

ofroj banes me qira kati i parë ne kolovic te market Bossi. Banesa ka: dy dhoma gjumi sallon me kuzhinë Wc dhe banjo nxemje qendrore uje rrymë 24h Qmimi i fundit 180€ Për me shumë na kontaktoni ne VIBER+38345644680.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica