Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Market Toni, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 18.01.2019
Është shikuar 225 herë
 

Leshohet banesa me qira afer market Toni rr.Antigona Fazliu
Kati i IV-te
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 250 euro
E-1838
tel.viber.
+38343717747
+38343717748


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica