Shtëpi me qira
Është dhënë!

  • Adresa: afer resturant zhushi, Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 02.07.2018
Ndryshuar me 03.07.2018
Është shikuar 216 herë
 

Lëshohet kati I shtëpis me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje Kolovicë(afër restaurant Zhushi) kati I parë(I),sipërfaqja 70m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhin banjo dhe depo vogel.
Çmimi:200€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica