Shtëpi me qira
180.00 €

  • Adresa: , Kolovica, Prishtinë
Publikuar me 26.06.2019
Ndryshuar me 18.09.2019
Është shikuar 295 herë
 

Lëshohet me qira kati i I-rë i shtëpisë në lagjen Kolovicë(afër Restaurant Zhushi) në Prishtinë, me sipërfaqje 70m².
Ka këtë renditje: sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo vogël.
Çmimi: 180€
www.vrestate.info
info@vrestate.info
Tel:
+38344300089
+38344260024

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kolovica