Banesë me qira
280.00 €

  • Banesa me qira në Lagjen e Spitalit, frutari, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 01.07.2022
Është shikuar 9 herë
 

Banesa me qira në Lagjen e Spitalit, perball Frutarisë▪️rruga:"Muharrem Fejza", me 80m2 kati 3, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️depo,
▪️banjo dhe
▪️2 ballkona

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit