Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Lagje te Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 23.05.2019
Ndryshuar me 21.06.2019
Është shikuar 55 herë
 

Leshohet super banese me qira ne Lagjen e Spitalit, te Vellezerit Asllani. Banesa eshte moderne, e mobiluar komplet, gjendet ne katin e 7-te, me lift funsional. Ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe gjithashtu posedon edhe garazhe.

Banesa ka kete renditje :
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korridor
Qmimi 280 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit