Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 23 herë
 

Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit, banesa eshte e re e mobiluar gjendet ne kompleksin "Vellezrit Asllanaj" kati i 4, posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon. Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit