Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Ndryshuar me 14.08.2019
Është shikuar 534 herë
 

Leshohet kati i shtepise me qira ne Lagjen e Spitalit, rruges per te Pallati i drejtesise. Kati ka 2 kauqa , kuzhine dhe banjo. Gjendet ne katin perdhese dhe ka 40 m2.

Qmimi: 150 Euro ( ne kete qmimi perfshihen te gjitha shpenzimet)
B252

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit