Banesë me qira
210.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Është shikuar 197 herë
 

▪️ me 63m2 kati 3, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️banjo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit