Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit, Lagjia e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 14 herë
 

▪️Rr. Muharrem Fejza, me 90m2 kati 7 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhine,
▪️ 2 dhomë gjumi,
▪ Depo,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia e spitalit

-->