Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira tek Prishtina e re????, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 24.08.2023
Është shikuar 55 herë
 

Banesë me qira tek Prishtina e re????

▪️Çmimi: 400€????

▪️Mbrapa QKUK-së, rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 110 m2 gjendet në katin e 4 me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit
▪️Banjo,
▪️Wc,
▪️Depo,
▪️Ballkon, dhe
▪️Garazh.

????045 949 015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re