Banesë me qira
320.00 €

  • Rruga B, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 49 herë
 

Banesë me qira në lagjen Rruga B,mbi Five Star.Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe eshte e pershtateshme per banim. Ashensor funksional.

Sipërfaqe:70 m2

Sallon me kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon
Korridor

Për më shumë info kontaktoni 046 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re