Banesë me qira
300.00 €

  • prishtina e re, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 28 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Prishtina e Re

– ID:1132
– Lokacioni:Prishtina e re
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:3
– Siperfaqe:65m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Prishtina e re tek Ilirian Castle, perballe Berisha Group, dhe posedon 65 m2. Banese e re me te gjitha mobilijet dhe pajisjet e reja, e pabanuar me pare. Banesa gjindet ne katine e trete, posedon ashensor funksional dhe ka kete renditje: një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit