Banesë me qira
300.00 €

  • Lagje te spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 57 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen e Spitalit ,ndertim i Ariani Company rruga afer Spitalit,shume prane qendres me kushte te mira banimi
Banesa posedon:

-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar mobilohet sipas deshires se klientit
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 2 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit