Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 33 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Prishtina e re

– ID:1341
– Lokacioni:Lagjia e spitalit, Prishtina e re
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:5
– Siperfaqe:86m²
– Ballkon: 1
– Cmimi:me marreveshje €

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Prishtina e re.
????????????????????????????????????: Banesa – 86 m2

Renditja e Baneses e kompletuar nuk i mungon asgje: Kati 5.
▪️ 1 Sallon dhe 1 kuzhina me te gjitha elementet
▪️ 2 Dhomë gjumi
▪️ 1 Banjo WC
▪️ 1 Ballkoni
▪️ Ashensorë
▪️ Hapësirë parkimi

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit