Banesë me qira
300.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 8 herë
 

ID: 53553
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 92.4 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për qira banesë 2+1 ne Lagjen e Spitalit. Banesa posedon nje siperfaqe prej 92.4m2, është ndertim i ri, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit