Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Ndryshuar me 22.01.2019
Është shikuar 298 herë
 

Leshohet banesa me Qira ne Lakrishte mrapa Pro Credit Bankes. Banesa ka 45 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift.
Leshohet per qift

Posedon:

Dhome gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
A491

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte