Banesë me qira
450.00 €

  • lakrishte, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 42 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Lakrishte tek Donika 2

– ID:1894
– Lokacioni:Lakrishte,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????10,ashensor funksional
– Siperfaqe:55m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Lakrishte, Prishtine, ne ndertesen Donika 2. Ndertim i ri, i sapo leshuar per banim. Banesa poashtu eshte e re e pabanuar me pare, e mobiluar me shume shije dhe klas. Banesa ka kete renditje:dhome dite me kuzhinë me tryezari, nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar, cift apo te punesuar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte