Trualli në shitje
23000.00 €

  • , Makovc, Prishtinë
Publikuar me 27.03.2019
Është shikuar 42 herë
 

Shitet toka ne Makovc(Gobar). Toka ka 18 ari, ka flete poseduese dhe gjindet 7 km larg nga qendra e Prishtines.

Qmimi: 23.000 Euro
T1

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : [email protected]
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Makovc