Banesa në shitje
62000.00 €

  • Adresa: Rruga C (afer vives), Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Ndryshuar me 15.04.2019
Është shikuar 23 herë
 

Shitet banesa 89m2 , te rruga C afer Vives me ne rrug kryesore , me ndertim perfekt nga Arseko , objekti esht ne faZen finale te perfundimit vetem llaminati ka mbetur leshohet per banim prej 1 Maji , banesa posedon

2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhine
2 banjo
Ballkon
Vend per parking nentoksore
+38344382343 per me shume foto dhe info

Specifikat e banasave mund ti shikoni

http://www.arseko-ks.com/specifikat-e-banesave/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati