Banesa në shitje
54000.00 €

  • Adresa: Mbi Super Viva , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 55 herë
 

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE‬ Banesë 1+1 e gatshme dhe ndërtim shumë cilësor në "Lagjen e Spitalit" në rrugën që lidhet me atë "Muharrem Fejza" Banesa ndodhet ne objektin ku ësht '' #SuperViva" në Prishtinë.

60m²│1 Dhomë Gjumi│1 Banjo│Kati 5

Në kuadër të një objekti ndërtim i ri në "Lagjen e Spitalit", në katin e 5-të ndodhet kjo banesë shumë e mirë dhe funksionale, Ashensorë aktiv me kartela, e gatshme për banim, ndërtim cilësor, orientur në Perëndim, dysheme laminat, ngrohje qëndrore me rrymë, dritare shumë cilësore dhe me roleta të jashtme alumini, qaje direkte ne rrugën "Muharrem Fezja", siq shihet ndodhet ne objektin ku është Super Viva.

Përfshinë sipërfaqe banimi prej 60.25m² e shpërndarë në 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo, Koridor dhe 1 Ballkon Shpajz.

Lokacioni në Google Maps:
https://goo.gl/maps/XKBSbcD1ykr

Çmimi 54,000€uro

Për më shumë informata:

✆ +383 44 427 147 Viber Whatsapp Tel

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati