Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
75000.00 €

  • Mati 1 Rr "Muharrem Fejza", Mati, Prishtinë
Publikuar me 27.01.2021
Është shikuar 12 herë
 

Shitet banesa në Mati 1
-
| Salloni| Dy dhoma gjumi | Kuzhinë | Koridor | Banjo | Ballkon | Garazhë | 84m² | 75000€
-
Banesa gjendet në Rrugen "Muharrem Fejza" katin e dytë(2), Objekti është ndërtim i kompanisë Pozhegu Brothers në një ambient të përshtatshëm për banim, banesa posedon ngrohje qëndrore me rrymë dhe pritet që shumë shpejt të kycet nga Termokosi
-
Banesa shitet pa mobilje(me mundesi të shitjes edhe të mobiljeve), në cmim është përfshire edhe garazha për parkimin e veturës tuaj.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com
"Campus Patundshmeri"
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->