Banesë me qira
300.00 €

  • banese me qira, Mati, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2022
Është shikuar 0 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Mati 1, rruga Muharrem Fejza
banesa eshte ne katin e 6 me lift dhe gjendet afer shkolles Pavarsia
Ren
Sallon kuzhine
dy dhoma gjumir
banjo
ballkon
garazhe

qmimi 300 plus depozite

tel 045677134 viber watsap

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati