Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Afer Viva Fresh Store te Rrethi , Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2018
Është shikuar 202 herë
 

Lëshohet Banesa me qira te Mati 1 Afer Viva Fresh store te Rostoran Loriano gjindet Banesa .Banesa ka sallon kuzhin 1 dhom gjumi banjo ballkon e pa mobiluar vetem kuzhinen dhe banjon ika t gatshme .Lshohet kush ika mobilet e veta . kati i 3 esht Banesa .
Lift nuk ka deri ne muajin Prill .Per info tjera ne nr viber 38643 928 168 .
Qmimi 200 euro per muj .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati