Banesë me qira
275.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 230 herë
 

Leshohet banesa me qira te Mati 1, rruga Isa Kastrati, te Mileniumi i 3-te. Banesa ka 90 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 275 Euro + Rrymen
A391

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati