Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Rrugën C????, Mati, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 8 herë
 

▪️Në Lagjen Kodrina, me 83m2, kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi me mobilje të reja, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi
▪️Depo
▪️2 Banjo
▪️2 Ballkona,(njëri i mbuluar)
▪️Garazh me bodrum.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati