Banesë me qira
300.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 30.01.2023
Është shikuar 30 herë
 

Leshoj banese me qera ne lagjen Mati 1 /Rruga B kompleksi Royal banesa me Tulla te kuqe,rendi i dyte te Viva fresh 1,kati i 4 lift funksional
Banesa posedon termokos,70
Qmimi per muaj eshte: (300) euro plus depoziti i obliguar.
Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhine,
- 1 dhome gjumi,
- 1 banjo dhe wc
- 1 koridor
- Ballkon
Banesa nuk leshohet per student/e
Banesa leshohet afat gjate
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati