Banesë me qira
350.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 10.02.2023
Është shikuar 22 herë
 

Banesa 80m2 me qira te "Muharrem Fejza" saktesisht shume prane shkolles fillore "Pavarsia" ne kompleksin "Vellezerit Asllani". Banesa ndoddhet ne katin e 4-te dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase
- Garazhde

Banesa eshte e mobiluar perveç dhomes te gjumit te femijeve, ne kuader te çmimit te qiras perfshihet edhe garazhda ne bodrum, banesa leshohet per kohe te gjate e favorshme per çift
R3787
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati