Banesë me qira
250.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 27.02.2023
Ndryshuar me 24.03.2023
Është shikuar 781 herë
 

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Muharrem Fejza ( afer Frutaria) me siperfaqja 65m2 kati 1-rë, ngrohje Termokos

Renditja:
Sallon me kuzhinë ndaras
Dhoma e gjumit
1 Banjo
Ballkonë
Korridor

Çmimi: 250€

Banesa është Komplet e mobiluar,Në një lagje moderne dhe atraktive,në afërsi restorant , markete. Parking rrugor. Me nxemje qëndrore Termokos

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 298 289
+383/ 45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati