Banesë me qira
320.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.05.2023
Ndryshuar me 02.06.2023
Është shikuar 1305 herë
 

Banese me qira Muharrem Fejza
Termokos
Kati i 5
Ne qmim hyjn mirmbajtja dhe mbeturinat

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 1 Dhoma Gjumi
- Banjo
- Ballkon

Çmimi: 350 €
Kodi i shpalljes: 4667

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe info
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax
www.agjencionimax.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati