Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 44 herë
 

Leshohet me qera banesa e re e mobiluar me mobilje te reja. Banese gjendet ne katin e 2-te, dhe ka kete renditje 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Ashensor funksional dhe parking para nderteses. Lokacion shume i pershtateshem ne rrugen Skender Ceku para shkolles Pavarsia ne Lagjen e Spitalit. Leshohet me kontrate minimum 1 vjeqare.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati