Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 81 herë
 

Leshohet Banesa me qera ne lagjen mati 1, saktesisht perball super vives se re, banesa posedon 1 dhom gjumi sallon dhe kuzhin banjo ballkon dhe nje shpajz. Çmimi 200 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati