Banesë me qira
500.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 11 herë
 

Ipet banesa me qera 147m² në Mati 1 (afer Milleniumi 3 dhe depo Perparimi ) Banesa e pa mobiluar

500€ /Muaji

Banesa e pa mobiluar e ndare me njesi e pershtatshme per qfardo lloj zyre , biznesi , call center , ordinanc , avokature etj

Kontakt info:

+383 45 / 298 289 (Viber)
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati