Banesë me qira
550.00 €

  • Banesë luksoze me qira mbrapa Royal Mallit????, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 11 herë
 

▪️Në kompleksin Dielli, me 96m2, kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, me nxemje, air-condicioner, me ujë 24h, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️ 2 dhoma gjumi
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati