Banesë me qira
400.00 €

  • Banesa me qira , Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 19 herë
 

Banese me qira ne lagjen Mati 1 rruga B m'rapa Royall mallit.
Banesa ka 3 Dhoma gjumi.
Sallon me kuzhin.
Dy banjo.
Kati i 3 me lift.
Hapsir parkingu.
115 m2.
Qmimi:400 euro
PEr me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati