Banesë me qira
250.00 €

  • mati, Mati, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 24 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjen Mati 1

– ID: 405
– Lokacioni: Prishtine, Mati 1 ,Afer me bregun e Diellit
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Kati: 8 (Lifti funksional)
– Ballkon: 1
– Cmimi: 250 €

Lëshohet banesa me qira në rrugen Ndue Perlleshi me saktesishte prapa banesave te bardha afer Marketit Conad me qasje te lehte dhe te shpejte me lagjen Bregu diellit ku afer e ka edhe shkollen fillore Iliria, qendrat tregtare , kend te lojrave per fmij etj, përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhoma gjumi, një banjo, ballkonë me pamje te hapur drejt qytetit, koridor, Banesa është e mobiluar ne teresi dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati