Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 49 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Mati 1, perballe restaurant Loriano. Banesa eshte e mobiluar komplet, gjindet ne katin e 6-te me lift funksional, 90m2, dhe ka kete renditje:

Sallon me kuzhine / 2 Dhoma gjumi / Banjo / Korridor / Ballkon.
Qmimi: 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati