Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 11.07.2019
Është shikuar 62 herë
 

Ofrohet banese me qira ne Mati 1, objekti Vellezerit Asllani, banesa eshte komplet e mobiluar, 110m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 350 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati