Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 178 herë
 

Ofrohet me qira banesa ne lagjen Mati afer shokolles fillore Pavarsia, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon: sallon me kuzhine dhome gjumi banjo ballkon koridor Cmimi 230 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati