Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Royall Mall, Mati, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Është shikuar 439 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Mati 1 Mbrapa Royall Mall me siperfaqe prej 70m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Qmimi: 200€
Kodi: G-729
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati